Dentaservice Loading...

Терапія

Терапія

 • Зубная терапиялікування карієсу
 • Зубная терапияендодонтія
 • Зубная терапияХУДОЖНЯ РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБОВ
 • Зубная терапияВІДБІЛЮВАННЯ

Лікування карієсу

Лікування карієсу – стоматологічна послуга, що найбільш часто надається. Патологія починається з руйнування емалі, залучення в процес твердих тканин зуба і пульпи. У клініці DentaService лікування карієсу відбувається з використанням сучасних методів і матеріалів.

Перші етапи терапії

Починається процес лікування з діагностики – огляду, рентгенографії, консультації фахівця і заповнення історії хвороби. Стратегія лікування розробляється індивідуально, залежно від глибини і величини ураження, локалізації каріозної порожнини і наявності ускладнень.

У клініці DentaService для знеболювання використовується комп’ютерна анестезія, що дозволяє з максимальною точністю, без ризику пошкодження зв’язок і судин, безболісно вводити анестетик. Препарування порожнини відбувається під контролем карієс маркера.

Для того щоб виключити потрапляння всередину зуба патогенних мікроорганізмів і вологи, запобігти запаленню ясен, під час лікування застосовують коффердам. Ізолюючи зуб або групу зубів під час їх лікування, лікар виключає забруднення операційного поля, підвищує ступінь адгезії пломбувальних матеріалів і запобігає випаданню встановленої пломби.

Наступним етапом лікування карієсу є чистка порожнини. Її проводять методами, що дозволяють прицільно видалити некротизовану тканину, не пошкоджуючи живу.

При лікуванні пульпіту використовують безпечну (без миш’яку) і більш ефективну девіталізуючу пасту Девіт-С. З її допомогою без роздратування і болю протягом короткого часу готують зуб для екстракції пульпи і пломбування.

Пломбування

Після чищення та оброблення каріозної порожнини виконують пломбування зуба. Для цього в клініці DentaService застосовуються сучасні матеріали:

 • Valux ™ Plus для пломбування та реставрації передніх і жувальних зубів при всіх класах карієсу;
 • Vitremer – гібридний склоіономерний матеріал для закриття великих порожнин;
 • Grandio – при пломбуванні дефектів I-V класу, відновлення зубів після травм.

Широка палітра пломбувальних матеріалів (8-11 відтінків) дозволяє зробити пломбу невидимою.

Стоматологія DentaService (Запоріжжя) проводить всі види лікування карієсу, консультації для запобігання виникненню карієсу у дорослих і дітей.

Ендодонтія

Найскладнішим видом лікування зубів, що вимагає високої майстерності і великого досвіду, є лікування кореневих каналів. Від якості залежить збереження зуба. Тому в клініці DentaService ендодонтичне лікування проводять справжні віртуози. В ефективному лікуванні величезну допомогу надає сучасне обладнання клініки.

Поетапне виконання процедур

Для того щоб візуалізувати форму, довжину, кількість каналів, використовується радіовізіограф. Він прицільно зробить дослідження. R-візіограф має знижене в 15 разів, у порівнянні з традиційним рентген-апаратом, променеве навантаження, що дозволяє використовувати його в дитячій стоматології та для контролю лікування.

Для максимально герметичного пломбування каналів необхідно його підготувати. Інструментальне оброблення вимагає високої точності. У клініці DentaService для лікування кореневих каналів використовують апекслокатор, ендомотор, дентальний мікроскоп, що дозволяють виконати очищення найскладніших за конфігураціею каналів і надати їм ідеальну форму без ризику ускладнень і втрати зуба.

Помилки в лікуванні каналів призводять до ускладнень ендодонтичного лікування: періодонтит зуба, перфорація стінки кореневого каналу, перфорація дна пульпової камери, резорбція кореня зуба.

Якісне лікування зубів допомагає нам уникнути запалення ясен, пульпіту, періодонтиту та інших захворювань зубів.

При сильно зруйнованих зубах стоматологи виконують зубне протезування на коренях зубів. Для довговічності зубних протезів і виключення прогресування запальних процесів канали повинні бути проліковані.

Фахівці клініки DentaService допоможуть вирішити будь-яку проблему, пов’язану з лікуванням кореневих каналів.

Художня реставрація зубів

Художня, або косметична, стоматологія DentaService займається відновленням естетичного вигляду зубів – кольору, форми, структури, розміру. Відновлені методом арт-реставрації зуби не відрізняються від здорових одиниць ні за зовнішнім виглядом, ні за функціями.

Переваги

Художня реставрація має велику кількість «плюсів» в порівнянні з протезуванням:

 • короткі терміни виконання, процес реставрації, як правило, займає від півгодини до декількох годин;
 • мінімальне зняття тканин зуба;
 • відсутність ризику прогресування карієсу;
 • повне повторення природних характеристик відновлюваного зуба.

Для художньої реставрації існує тільки кілька протипоказань:

 • наявність алергічної реакції на композитні матеріали;
 • деякі захворювання ясен;
 • бруксизм.

Крім того, естетичне відновлення зубів буде вартувати пацієнту набагато дешевше, ніж протезування або імплантація.

Показання

Художня реставрація застосовується в разі:

 • зміни кольору і прозорості емалі;
 • наявності тріщин, сколів;
 • втрати частини коронки в результаті травми або карієсу;
 • наявності великих міжзубних проміжків, або діастеми;
 • наявності великих міжзубних проміжків, або діастеми;

Відновлення проводиться прямим і непрямим методом.

Прямий метод

Реставрація здійснена із застосуванням композитних пломбувальних матеріалів, затвердіння яких відбувається під дією світла:

 • фотополімерів;
 • склоіномерів;
 • фотокомпозитів.

Спеціаліст підбирає матеріал, максимально близький за кольором, формою, прозорістю. Прямо в роті пацієнта лікар робить нарощування і моделювання коронки. Як правило, достатньо одного візиту в стоматологічну клініку DentaService, щоб усмішка стала чарівною.

Непрямий метод

У відтворенні пошкоджених або втрачених одиниць бере участь фахівець зуботехнічної лабораторії. Непрямий метод показаний тоді, коли великі каріозні або некаріозні дефекти не дозволяють застосувати пломбувальний матеріал. Вони усуваються за допомогою найтонших, але міцних накладок – вінірів або конструкцій, виготовлених за зліпком.

Реставрація відбувається в два етапи, і основна її частина відбувається поза ротовою порожниною пацієнта, що знижує дискомфорт.

Встановлені конструкції в клініці DentaService (Запоріжжя) мають високу міцність, природний вигляд і довговічність. Крім того, вони прості в обслуговуванні.

Відбілювання

Відбілювання зубів в клініці DentaService проводиться за допомогою професійної методики офісного відбілювання. На фронтальну частину зубного ряду пацієнта наноситься спеціальний гель з 38% перекису водню. Під дією температури з нього виділяється атомарний кисень, який вступає в реакцію з білковими зв’язками забарвлених ділянок зубних тканин, видаляє наліт і ефективно освітлює поверхню коронки. Як правило, достатньо одного курсу для отримання очікуваного результату.

Методи, що використовуються

При интенсивном изменении цвета эмали, вызванном отложением зубного камня, требуется профессиональная чистка зубов. Она проводится с использованием ультразвукового скалера, который позволяет удалить отложения из труднодоступных мест – под десной, между зубами. Удаление пятен от чая, кофе, никотина, красного вина производит порошково-струйный аппарат (Air-flow).

Отбелить зубы можно и с применением специального комплекта, состоящего из отбеливающего геля и капы. Ее изготавливают индивидуально для обеспечения более плотного прилегания к зубам и предотвращения попадания отбеливающего состава на десна и внутреннюю поверхность щек.

Домашнее отбеливание требует профессиональной консультации, чтобы исключить повреждение эмали и мягких тканей. Стоматолог подберет состав отбеливающей смеси, максимально соответствующий чувствительности и толщине эмали, порекомендует время ношения капы.

Отбеливание зубов, цена которого достаточно высока, в условиях стоматологической клиники имеет ряд преимуществ:

 • безпечніше, оскільки проводиться під контролем фахівця;
 • швидше – для освітлення зубів потрібно від 30 до 60 хв.;
 • ефективніше – професійне відбілювання може освітлити зуби на 8-11 тонів.

Стоматологія DentaService не тільки забезпечує білосніжну усмішку. За допомогою препаратів лікарі зміцнюють зубну емаль і знижують чутливість зубів.

Dentaservice-Yana-1_opti Dentaservice-Yana-2_opti

Баранова Яна Сергіївна

Терапія, ендодонтія

Максименко Ольга Володимирівна

Гігієна / Відбілювання

Форма запису на прийом

Заповніть поля форми і ми опрацюємо вашу заявку

  Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

  Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовується Політика конфіденційності і Умови обслуговування.