logo
DentaServise Вопрос-Ответ
15

Питання Ірина

Чи допоможе плазмоліфтінг прибрати кишеню в яснах?

відповідь DENTASERVICE

Утворення зубоясенної кишені має велику кількість можливих причин. Дія збагаченої тромбоцитарної маси (плазмоліфтінг) триває 3 - 5 днів. Плазмоліфтінг не усуває причину утворення зубоясенної кишені, його основна дія спрямована на поліпшення загоєння м'яких тканин.

14

Питання Антон

У вас є брекети, які не видно?

відповідь DENTASERVICE

Так, є. Це лінгвальні – брекети, які фіксуються на зубах з внутрішньої сторони (зі сторони язика). За бажанням пацієнта і показами лікаря ми використовуємо лінгвальні брекет-системи.

13

Питання Женя

Коли чищу зуби – кровоточать ясна. Мені потрібно до Стоматолога, або так повинно бути?

відповідь DENTASERVICE

Ігнорувати - не можна. Здорові ясна мають блідо-рожевий колір, без набряків, і не болять. При кровоточивості ясен потрібно негайно звернутися до лікаря, це може бути перша ознака різних хвороб, які можуть призвести до втрати зубів

12

Питання Іван

У Вас можна полікувати зуб під мікроскопом?

відповідь DENTASERVICE

Так. У 2004 р в нашій клініці з'явився ендо-мікроскоп. Наша команда має великий досвід, а професіоналізм лікарів дозволяє провести лікування будь-якої складності на найвищому рівні.

11

Питання Олексій

Як зрозуміти, чи потрібно вирівнювання зубів?

відповідь DENTASERVICE

Естетичний дискомфорт, больові відчуття в суглобах нижньої щелепи та інші проблеми є показами для звернення до лікаря-ортодонта. Тільки після консультації лікаря-ортодонта можна отримати більш детальні відповіді на це питання.

10

Питання Софія

Чи потрібно ставити імплант, якщо немає зуба?

відповідь DENTASERVICE

Показом до встановлення імпланта є відсутність зуба. Відсутність зуба може привести до переміщення зубів у зубному ряді. Більш детальну інфомацию може розповісти лікар після консультації.


Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності Google та Умови використання.