Dentaservice Loading...

Питання-відповідь

Вопрос-ответ
15

"Чи допоможе плазмоліфтінг прибрати кишеню в яснах?" — запитує Ірина

Ответ от Dentaservice

Утворення зубоясенної кишені має велику кількість можливих причин. Дія збагаченої тромбоцитарної маси (плазмоліфтінг) триває 3 - 5 днів. Плазмоліфтінг не усуває причину утворення зубоясенної кишені, його основна дія спрямована на поліпшення загоєння м'яких тканин.

14

"У вас є брекети, які не видно?" — запитує Антон

Ответ от Dentaservice

Так, є. Це лінгвальні – брекети, які фіксуються на зубах з внутрішньої сторони (зі сторони язика). За бажанням пацієнта і показами лікаря ми використовуємо лінгвальні брекет-системи.

13

"Коли чищу зуби - кровоточать ясна. Мені потрібно до Стоматолога, або так повинно бути?" — запитує Женя

Ответ от Dentaservice

Ігнорувати - не можна. Здорові ясна мають блідо-рожевий колір, без набряків, і не болять. При кровоточивості ясен потрібно негайно звернутися до лікаря, це може бути перша ознака різних хвороб, які можуть призвести до втрати зубів

12

"У Вас можна полікувати зуб під мікроскопом?" — запитує Іван

Ответ от Dentaservice

Так. У 2004 р в нашій клініці з'явився ендо-мікроскоп. Наша команда має великий досвід, а професіоналізм лікарів дозволяє провести лікування будь-якої складності на найвищому рівні.

11

"Як зрозуміти, чи потрібно вирівнювання зубів?" — запитує Олексій

Ответ от Dentaservice

Естетичний дискомфорт, больові відчуття в суглобах нижньої щелепи та інші проблеми є показами для звернення до лікаря-ортодонта. Тільки після консультації лікаря-ортодонта можна отримати більш детальні відповіді на це питання.

10

"Чи потрібно ставити імплант, якщо немає зуба?" — запитує Софія

Ответ от Dentaservice

Показом до встановлення імпланта є відсутність зуба. Відсутність зуба може привести до переміщення зубів у зубному ряді. Більш детальну інфомацию може розповісти лікар після консультації.

    Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

    Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності Google та Умови використання.