Dentaservice Loading...

Про клініку

Про клініку

Історія клініки

Приватні стоматологічні клініки набувають у нашій країні все більшої популярності. Понад 20 років веде прийом пацієнтів в Запоріжжі клініка сучасної стоматології DentaService. Відвідавши клініку, пацієнт обов’язково знайде свого фахівця. Адже тут приймають дорослих і малят, а широкий спектр послуг, що надаються, і високу якість задовольнять навіть найвимогливішого клієнта. Клініка пишається тим, що в ній обслуговуються цілі сім’ї.

Персонал клініки

Заслужену популярність клініці забезпечують її співпрацівники:

 • маючи великий досвід роботи;
 • стежачи за новинками світової стоматології;
 • опановуючи іноваційними методами;
 • ділячись власними напрацюваннями та авторськими методиками;
 • переймаючи передовий досвід на міжнародних і вітчизняних семінарах, симпозіумах, конференціях;

Завдяки різнобічному розвитку, опанування кількома спеціальностями один фахівець може виконати роботу 2-3 лікарів вузьких спеціальностей. Такий підхід вже давно застосовується в багатьох країнах Європи, оскільки підвищується:

 • персональна відповідальність фахівця за кінцевий результат;
 • довіра між лікарем і пацієнтом;
 • взаємозамінність – якщо якийсь із фахівців йде у відпустку або на лікарняний, пацієнту не потрібно чекати його виходу;
 • професійна компетентність фахівців.

У штаті клініки є фахівці високого рівня – ортодонти, імплантологи, пародонтологи, ендодонти, терапевти, хірурги, гігієністи, дитячі стоматологи.

Оснащення клініки

DentaService обладнана сучасною стоматологічною апаратурою, це дозволяє швидко і максимально точно виконати роботи будь-якого ступеня складності. Тісна взаємодія між лікарем, що працює на сучасній апаратурі, матеріалами та методами, і пацієнтом дозволяє:

 • виконати роботу максимально якісно та естетично.
 • домогтися повної натуральності та довговічності.

Хірургія

Не кожна, навіть столична стоматологія, може похвалитися таким широким спектром хірургічних послуг, які надає клініка DentaService. На базі клініки оперують кращі фахівці України та Європи. З 2001 р клініка проводить складні операції в області імплантології і кісткової реконструкції. Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації фахівці клініки не тільки відновлюють функціональність зубного ряду, усувають патології і аномалії, але і домагаються естетичності і натуральності.

Турбота про відвідувачів

У стоматологічній клініці DentaService основна турбота – це комфорт пацієнтів, якість і доступність послуг, що надаються. Клініка розташовується в красивому районі міста, в самому центрі – на проспекті ім. В. Маяковського. Поруч є безкоштовна стоянка для персонального автотранспорту.

На консультацію можна записатися дистанційно, залишивши заявку на сайті клініки або зателефонувавши. Пішли в минуле виснажливі черги. У призначений час на пацієнта чекає обраний ним фахівець.

Асоціації

Форма запису на прийом

Заповніть поля форми і ми опрацюємо вашу заявку

  Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності

  Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовується Політика конфіденційності і Умови обслуговування.